Hirdetés

Aktív témák

  • Hypno

    csendes tag

    Lord Mixxx!

    A végszóval nagyjából egyetértek. :)

    Az igaz, hogy a PS2 grafikája kicsit más. De a legtöbb játék ronda, fakó szinek, szar texturázás... Láttál már pl GameCube-on játékot??? Na ott vannak ÉLŐ szinek. És abszolót ne szabad kihagyni a sorból! Ugyanis NEM CSAK a kisebbeknek készült! Pl. Resident Evil sorozat már csak és kizárólag Gamecube-on lesz ! Az meg eléggé korhatáros nem? :)
    Elég lenne látnotok 1-2 igazi nintendo-reklámot ! Nagyon durvák.

    Vitának tényleg nincs értelme, mert vitatkozni én is csak olyannal szeretek, aki tisztában van azzal amit mond és amiről beszél. Egy pc-sel nem lehet konzolokról beszélni, ha nincs neki és nem imádja. Nekem nincs, csak pc-m, de én ezekkel foglalkozom nap mint nap. Azért azt mindegyik pc-s beláthatja, hogy CSAK játékra nem szabad PC-t venni, mert annak az lesz a vége, hogy szinte minden új játék megjelenésekor lehet valamit bővíteni a gépben. Egy konzolnál ez nem szabad, hogy így legyen. De erre a Sony és a M$ rá fog majd cáfolni, megölve ezzel a konzol ipart.

    Hypno

    PS: Vitát nem akarok indítani, ezért én befejezem a hozzászólásokat, hogy miért azt már leirtam.

Aktív témák