Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    Részemről még eztért a Soltek lapért is fáj a szívem... Nagyon szeretnék már a gépembe A64-et, csak még piszok drága :(

    Amúgy a memóriafoglalat elhelyezése tetszik, az már kevésbbé, hogy 2db slot van összesen, és, hogy nem lehet a BIOS-ban a mem értékeket állítani :(((

    A Cool'n'Quiet funkciót én spec nem hiányolom, a chipsetről az aktív hűtést igen. Vannak lassú, kevés levegőt szállító ventillátorok, amik halkak is. Nem csípem, ha vmi melegszik, főleg, ha az alaplapom ez.

    Ha jól emlékszem, akkor a Realtek ALC650-es chip van az MCP déli híd mellé rakva az nForce2-es lapokon. Nekem spec semmi bajom vele, nagyon tetszik a hangminősége, és vájtfülű haverom szerint veri az SB5.1-et. Normál használatra tökéletes. Az Envy24PT szerintem pazarlás egy ilyen kategóriájú lapra. Az a full extrás ASUS, Chaintech, Gigabyte, Abit csodaákra való.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • anulu

    félisten

    válasz engusz #2 üzenetére

    Beleképzeltem a házamba ezt a lapot, és rájöttem, hogy ez az elrendezés nagyon ütős. Nem kéne az IDE kábelek között kommandóznom az ujjaimmal, hogy ha a memóriákat ki akarom venni/be akarom tenni.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák