Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joooe

    tag

    válasz Enclave #35 üzenetére

    Itt azért lapos a grafikon, mert a sebesség folyamatosan alatta marad a vinyó képességeinek. Mindkét grafikont USB-n mérték. Van egy szűk keresztmetszet, ami ezt a kicsit több mint 30 megát tudja átengedni max, ezt pedig vagy a rack elektronikája, vagy az USB lassúsága okozza. Én az előbbire tippelek, mivel ha az USB elvi max. sebessége 60 mega, valószínűtlen hogy ilyen atomstabilan 30 körüli sebességre ragadna le (bár lehetséges, annak függvényében, hogy mennyire redundáns formában mennek az adatok). Ezért kértem, hogy ha valaki teheti végezze el a 2 rack-1vezérlő tesztet, hátha mutatna valamit (ti. a vezérlő 480 Mbps sávszélessége megoszlik a rácsatlakoztatott eszközök közzött. Ha a kettő együtt többet tud mint 30 M, akkor nem a vezérlő a ludas.) Amikor a cikkíró azt írja hogy a vinyó miatt ''lassú'' akkor szerintem vagy téved, vagy marketing-kötelezettségének tesz eleget :P
    Gondolom azokat az adatokat nálad IDE-n produkálta a vinyó, úgy természetes hogy 60 mega körül van a max olvasási sebesség.

    [Szerkesztve]

    Hogy mit gondolok a nyugati civilizációról? Azt hiszem, jó ötlet lenne.

Új hozzászólás Aktív témák