Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Egon #156 üzenetére

    Van ilyen...:DD:C

    OFF

    Meg tavaj volt, hogy egy ismerosom sorozatos unszolasara atmentem megcsodalni az uj P4-s gepet -ami azert nem is vmi dzsunka sz@rokbol allt-, es hogy O majd megmutatja mitol jobb az Intel meg a P4 ereje, meg az nem fagy le, mint az AMD-k, mert azok olyan am, meg fu, meg ha, meg.... (azt nem tudta, hogy nekem az van itthon -akkoriban egy 1GHz-s Morgan Duron-l voltam felvertezve-, szoval mar itt teccett az egesz, de azert belementem, es vartam a NAAAGY eloadast...)
    En eskuszom, hogy hozza sem nyultam ahhoz a gephez, O ult le billentyuzethez, bekapcsolta, en meg kanaperol figyeltem -volna- a bemutatot, az eloadast, de az egeszbol nem lett semmi....ugy kezdodott, hogy vmi prg, aminek mint rendesen, be kelett volna toltodnie az mondta, hogy sorry, de serult vmi dolog, de mindezt ugy 3-4perc gondolkodas utan mar ki is tudta nyogni, meg hogy need restart -vagy mi? nem lattam vegig, mert rakattintott hamar...aztan erre a kovetkezo inditasra a WinXP az csak ugy lazan osszedolt rajta...de ugy frankon cuzammen...semmilyen legutolso helyes ize-vel sem akart bejonni...En nemtom mitol...biztos vmi negativ AMD-s kisugarzasom van/volt...bar volt mar itt par P4-s gep is itt nalam gyogyitgatni...ujratelepitgetni...azoknak semmi baja sem lett/volt velem

    ON



    hobizoli

    több drón kell ;P

Aktív témák