Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Foobar #122 üzenetére

    Hirtelen csak azt a nem éppen jó képet találtam. Az átalakító lényege, hogy rádugod a molexre, abból jön ki egy újabb molex (arra lehet még mást dugaszolni) és egy 3-tűs a ventinek, olyan mint ami az alaplapon van. A Coolink dobozos ventikhez pl, adnak ilyet, de Cooler Masterekhez is, a GlacialTech Silent Bladeken meg alapból van a kábel végén négytűs molex is (a molex az ami a merevlemezbe is megy).

    A házad. Ha a táp fölött és alatt is van egy-egy tizenkettes hely akkor oda én kifújókat raknél, a ház oldalába meg betolókat. Ebben a Chieftec toronyban ugye külön szellőzése van a vinyóknak? Szerintem oda a befújó oldalra kellene inkább venti, kifelé úgyis megtalálja az utat. A kiegészítő kártyák körül lehet majd meleg, azok kölé befújó kellene. Alapból nem lelkesedem a zajárt szerintem egy tizenkettest raknék a proci mögé, egy-egy kilencest meg a merevlemezek elé sé a VGA fölé. Ha ez sem elég, akkor a VGA és a CPU hűtésének cseréjén filóznék először. Milyen VGA-d van, és mi hűti? Milyen procihűtőd van?

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák