Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz erdoke #96 üzenetére

    Kilóidhoz, fokaidhoz:

    Leírtam már korábban a termék két fő célközönségét: tuningosok, halkat akarók, leírtam azt is, hogy működik a természetes kiválasztódás (nem kell full hülyének venni a kedves olvasót!). Ezetlet talán Neked el kell magyarázni, de a célcsoportok tisztában vannak vele (még ha tudat alatt is). Ha a célcsoportoknál közvéleménykutatsz és megkérdezed, hogy a pár fokkal alacsonyabb hőfokot (ezáltal a tovább húzhatóságot) vagy a súlyt, vagy a pár decibellel halkabb hűtés mellett ugyanazt a hőfokot vagy a súlyt részesítik előnyben, akkor valószínűleg mindkét esetben néznének, hogy hogyan jön ide a súly. Persze biztosan van olyan ember mint Te, akinek a súly is számít. No Ő, elolvassa az adatokat, és nem vesz ilyet.

    A bemutató teszt jellegéhez:

    A két tesztsorral bemutattuk, hogy a két szélső esetben is megállja a helyét a Hyper 6+, vagyis tunigra a legjobb, de halk üzemmódban is a topon van. Közte húzható egy olyan függvény, ami nagyjából azonos karakterisztikájú MINDEN hűtőre (hiszen ugyanazok a fizikai törvények hatnak rájuk). Ha észrevetted, ott van korábbi TESZTGYŐZTESÜNK is a mezőnyben összehasonlításként! Ha észrevetted szorosan meccsel vele a Hyper 6+, HA esetleg eddig nem jöttél vona rá magadtól, akkor elárulom, hogy az az eredmény éppen azért van, hogy a korábbi méréseinket reprezentálja! Kétlem hogy lett vona értelme behúzni még huszonöt csíkot a Hyper 6+ és a Bat eredménye fölé.

    Szeretnél TT, Vantec stb. cuccokról is bemutatót, akkor kérj, ne követelődz, esetleg azt is megteheted, hogy megkérdezed lesz-e, mikor lesz stb.

    ''A táp nem érdekel, csak beírtam a számot, ami a cikkben is szerepel.''

    Nem ezt szokás kötekedésnek hívni?! És BIZONY Neked szántam a az X850 és csúcs soprtkocsi hasonlatot is! Ezeket a csúcs termékeket, legyen az proci, VGA, hűtő, autó, bor, bármi a világon nem olyan, mondhatni földhözragadt, szempontok szerint illik vizsgálni mint pl. a tömege! Gondolj csak bele, ha egy sportkocsinál azon nyavalyognának, hogy magas a fogyasztása... Persze lehet feszíteni rajta, hogy minek az 500 lóerő, meg a V12-es motor ha alig jobb a 300 lovas V6-osnál, és úgysem lehet kihasználni a jobbságát.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák