Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeNeRaL_XT

    aktív tag

    Sziasztok!
    Én is mostanában vettem egy ilyen lapot Deluxe-ot 37k-ért a 3 Testőr Cumputersnél de jól felidegesítettek mert kilopták! belőle a 3 SATA tápátalakítót és nem vették vissza mert bizonygatták hogy a többiben is csak egy van...naná mert azokból is kilopkották.....:(((

    szvsz jó lap csak lenne vele egy kis problémám.vettem külön-külön 2 Infineon 400-as ramot jól megnéztem őket egyeztek (de aztán mégsem) mert egy betű a sarkában különbözik(nem vettem észre:( ) a kölönbség kb annyi hogy különböző időzítéseken viszik a 400mhz-et az egyik CL3-on a másik CL2.5-n és duálba sehogyansem akarnak menni 400-on csak 333-on.De akkor se ha a BIOS-bvan beállítom a lassabb memóriához mindekettőt.cserélgettem a slotokat de sehogysem jó emelni pedih nem lehet a HT emelése nélkül(az meg ugye emeli a proc órajelét is)

    Én BIOS frissítésre gondoltam de sajna nincs otthon netem nagyon megköszönném aha valameikőtök el tudné nekem küldeni mail-ban a legújabb Deluxe BIOS-t (mailbe)vagy hogy honnan lehet letölteni hogy utána frissíteni tudjam az ASUS Update-el(amit a laphoz kaptam)

    maicímem:general_xt@citromail.hu
    előre is köszi:D

    Asus A8N SLI Deluxe/AMD a64 3200+ s939@3500+/2x512 MB KINGMAX HardCore 500mhz/MSI NX6600GT 128mb PCI-E

Új hozzászólás Aktív témák