Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Parci #37 üzenetére

    Már megint nem olvasol figyelmesen, pedig ki is vastagítottam, amire most reagálsz. Nem arról próbáltalak lebeszélni, hogy megmondd, mit gondoljak (ez eszembe sem jutott), hanem arról, hogy helyettem te mondd meg, mit gondolok - ui. ez utóbbira én is képesnek érzem magam, nincs szükségem tolmácsra.

    Amúgy pedig természetes, hogy egy vita során a felek a markánsabb, kevésbé finoman megfogalmazott véleményektől haladnak a precízebb, megalapozottabb, részletesebb véleménynyilvánítás felé. Ezt hívják tárgyszerű vitának - ellentétben azzal, amikor az érveket a vita során idővel felváltják a vita tárgya helyett az egymásról alkotott vélemények (mint pl. a #30 by Parci).

    Még valami: Szerintem nem korrekt, hogy kimoderáltad a #35-ös hozzászólásodat, amelyben twollah-t említetted név szerint és nem túl hízelgően. Ha egyszer leírtál valamit vagy szóltál valakiről, akkor vállald már a véleményedet később is. Legföljebb utólag kérj tőle elnézést.

    Mivel ez az egész nagyon kezd átmenni flame-be, részemről befejezem ezt a topicot. Mindenesetre jobb lett volna, ha te is az alaplappal és a cikkel foglalkoztál volna, nem pedig a hozzászólókkal. Addig is: BÉKE! PEACE! FRIEDEN! SALOM!

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Aktív témák