Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Tulajdonképpen egyétértek LordX-szel. Már az XP is túl sok erőforrást foglal(t), és úgy tűnik a MS ezt is tudja überelni - sajna negatív értelemben...:D) szánt időből...
    Az XP-t se használom, csak ha muszály lesz... Nekem (játékra) megfelel a Win98 stabilitása, nem szokott lehalni (csak nem azért mert Intel procis gépet használok??? :D), nem értem miért kellett ezt a vonulatot leállítani. Még ha legalább ugyanolyan sebességgel futna az adott game adott gépen XP és Win98 alatt, akkor hagyján... De hogy még szemmel láthatóan lassabb is!!! Ráadásul még a MS sem ígér 100%-os kompatibilitást a Win9x-re(!!!) fejlesztett programokkal sem (a DOS-os dolgokat persze abszolút felejtsük el...).
    És különben is: mi a fenének kezelje külön textúraként az oprendszer az ablakokat??? Ha valaki valami 3D-s alkalmazással nyomul, azt egyrészt általában nem ablakban teszi, másrészt nem nyit több taszkot!!! Szerintem ez egy hülye ötlet az MS részéről...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák