Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    Én ezt a nagy felhajtást nem értem a gémer cuccok körül.

    Szerintem itthon a játékosok elhanyagolhatóan kis része e-sportoló, akinek tényleg szüksége van gémer monitorra/egérre/bármire - mert a maximális teljesítményt ki kell hozni ha nyerni akarnak.

    A nagy többség Pistike, aki otthon suli után nyom 3 parti CS-t vagy bármit a haverjával. Nekik szerintem nem oszt - nem szoroz a teljesítményén, hogy 144 Hz vagy 300 Hz a frissítés, meg 4 ms-mal kisebb az input lag.

    És eléggé nevetséges amikor egy Pistike mondja, hogy ő 640x480 felbontáson játszik, mert mennyivel jobb úgy a teljesítménye.
    Kb az a szint amikor azt mondom, hogy csakis a 120 eFt-os Nike Aero Hyper Glide Winged Max cipőben vagyok hajlandó lefutni a Vivicittát, mert úgy mennyivel jobb a helyezésem. Nem 1392. vagyok hanem 1345.

    Annó céges hálón toltuk egymás ellen a Doom II-t, 486-os gépeken, irodai monitoron. Kiválóan szórakoztunk, és senkinek az eszébe nem jutott a technikára fogni amikor 3x egymás után kinyírtak. A játékért játszottunk, nem az önigazolásért, hogy miért költöttünk el egy rakat pénzt csoda-gémer bármikre.

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

  • Victorio

    aktív tag

    válasz Synthwave #20 üzenetére

    Én nem akartam személyeskedni, kár volt magadra venni.
    Pont azt írtam, hogy akik tényleg sportolóként nyomják ott van értelme.
    De ez nagyon kis százaléka csak a megcélzott piacnak.

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák