Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deltaa97

    tag

    válasz Victorio #18 üzenetére

    Tőlem is távol áll ez a fajta kiélezettség, inkább játszok normál sebesség (50-60fps) mellett, de legalább legyen szép. Igaz, kompetetív gaming/esportnál a látvány sokadik szempont.

    Viszont nézzünk meg egy másik példát: férfi bringások komoly szinten (TdF, Vuelta, miegymás) borotválják a lábukat, ezzel is csökkentve a légellenállást. (Férfiként nekem ez kicsit sok, inkább adnék ennyi előnyt az ellenfeleimnek. :DD ) De látható, hogy komolyabb szinten a siker érdekében hoznak áldozatokat az emberek.

    Ami inkább kiakaszt engem, hogy egyre több az olyan ember, aki szerint 60 Fps "diavetítés", és váltig állítják, hogy 120 Fps alatt nincsen élet. Ők nem is tudom, hogy tudtak létezni a 60Hz-es monitorok idejében. :D

    Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Victorio #18 üzenetére

    Gondolom ez "burkoltan" nekem szól (mivel én emlegettem a 640 x 480-at), úgyhogy kicsit tisztába tenném a dolgokat, ha nem bánod.

    A "Pistikének" négy dobogója van 2014 és 2018 között Quake Live 4v4 TDM EU ligában, amibe Oroszország is beletartozik ám (1 arany, 3 ezüst; egy div 3-ban, kettő div 2-ben, egy div 1-ben). Top tier FFA player és CTF-ben is befért volna alsóhangon div 2-be, CA ~2100 ELO, duel ~1800ish ELO, de egy időben némely CoD-ban is gyakran ürített ki (szó szerint) szervereket a drága. :D

    Szegényke már rozsdásodik, mert az utóbbi ~2,5 évben nem volt túl sok indíttatása játszani (úgy kb. semmivel), de azért igen-igen messze van még a krumpli, esetleg a megbokrosodott patisszon szinttől.

    Anno LAN-ozott ő is 486-os gépeken DOOM, meg Quake shareware-t (eleinte keyboard only), nem is keveset. Great fun volt, arany évek, vissza sosem térnek, de olyan frame rate-tel, képfrissítéssel és beviteli eszközökkel játsszon manapság az, akinek 12 nagypapája van. Vagy az, akiben túltengenek a mazochista hajlamok. Vagy akit Olog-haik nemzettek Mordor sziklás lejtőin. :DDD

    tl;dr: A nevetségről ennyit, és hagyjuk "Pistikét", hadd legyen meg a saját véleménye. Öreg már, ennyi igazán jár neki. ;]

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák