Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz MeszesKPT #138 üzenetére

    Igen, így van, ahogy írod.
    Írtam is, hogy az én bajom, hogy nem néztem jobban utána a tápcsatlakozónk. Az fsp-nek a mai napig bontható a 24-pines dugója, és mivel vagy 25-30 gépet a mai napig használnak könyvelőirodában olyan 20 pines alaplappal, ezért már általában az fsp hexát veszem, bevált, jó kis költséghatékony táp. Komolyabb gépekbe, ha indokolt a +30-50% ár tápra, akkor Seasonic. Ill. nagyon sok passzív minigépet rakok össze, meg szervert, meg erős munkaállomást, szóval elég sok féle tápot veszek az igénynek, célnak és pénztárcának megfelelően.

    A ctg-kből sem ment még tönkre, azok most olyan 7-8 évesek lehetnek, és többnyire core2duo gépeket hajtanak, ahol 24-pines volt már a tápcsati.

    Teljesen egyetértek veled mindenben, a példáim arra voltak, hogy a diy-ban sem volt eddig úgy, hogy minden mindennel tökéletesen klappolt, előfordult, hogy kellett egy-két 200 forintos adapter, mert rövid volt valamelyik kábel, vagy nem stimmelt a csatlakozó, tehát nem kell kétségbe esni, ha az új tápszabványnál is bizonyos speckó eseteknél, sok, az átlagtól eltérő perifériáknál esetleg valami adaptert kell majd alkalmazni, ez eddig is így volt, és a különleges esetek biztos megoldhatóak lesznek így, csak kis odafigyelést igényel. De Te is azt írtad most, hogy a diy odafigyelést igényel, a példáim pont erre voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák