Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Khelben #5 üzenetére

    Sajnos igen, ahogy mondod :K . Pont most indul a gaming topicban egy kis eszmecsere arról, hogy igazából miért heroin drága az Alienware egy Clevo-hoz képest.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • hallador

    addikt

    válasz Khelben #5 üzenetére

    Vannak nagyon jó MSI gépek. De nem viszik Közép Kelet Európába, csak szürke importtal. (Amire a jó magyar szürke importos magyar mutyinagyker semmit nem vállal, nem is veszik meg) Ami meg hivatalosan eljut ez hitvány minőségű. Pont a múlt héten láttam olyan üzleti MSI gépet, ami a Dell Latitude 5000-et agyonveti mindennel együtt. (Mondjuk a Latitude 5000-et nem nehéz, az otthoni áron , a folyamatos zsanértörős, túlmelegedő Vostro 3 - 5000-eseket meg meg körberöhögi). Persze drágább is volt.
    De láttam olyan MSI Creator szériát ami a Dell Precision 55xx szériát keresztbe darálja fel, és dobja a Balti tengerbe. (mondjuk ezt sem nehéz, ahhoz képest, hogy 5 - 700k Forint volt többet volt egy két széria szervizbe ezekből, mint a tulajnál)
    Ezt sztem már nem igaz, hogy akár az ASUS, akár az MSI rosszabb lenne az üzleti vonalon, mint a HP, Lenovo, Dell. Csak hát a jó nagyker a sz@rt viszi be aranyáron. Ugye láttunk már ilyet. Dell Latitude 5000, Elitebook árban, vagy Dell XPS aranyárban. Vagy Lenovo ThinPad X1 Extreme olyan árban, amiért már azért egész komoly kis Munkaállomást lehet venni.
    Az Elmúlt két évben az ASUS és az MSI nagyon feljöttek, üzleti gépekben, vagy a content consumption working gépek világában, (reméljük majd egyszer Magyarország környékét is piacnak tekintik, csak ahhoz kell majd egy másik fél is. Mondjuk a nagykerekben nem hiszek...) . Csak nem ott.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák