Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Caboose #85 üzenetére

    Korrigáltam aztan később. :R Az Nvidia Rx 2080 azonban drágábban indított, ezért néztem be.

    (#84) lacus83 Pedig a Vega szerintem nagyon versenyképes ajánlat lett, pláne nemrég Black Friday-kor. Amúgy ez a 7 nm-es Radeon mi, ha nem versenyképes? Meg kell érteni, hogy egyszerre nem lehet mindent. Mióta Lisa Su irányítja a céget, az AMD elkezdett kimászni a gödörből. Ez azonban egy hosszabb futás lesz. De legalább most már közelebb értek az Nvidiához...Emlékeztek rá, a Vegára mennyit kellett várni, a Pascal már mennyi ideje piacon volt akkor? :U Most pedig alig hogy kikerült az Nvidia RTX, az AMD már nem sokra rá be tudta mutatni a világ első 7 nm-es konzumer piacra szánt GPUját, ami versenyképes az új Nvidiával. Szerintem jó irányba haladnak, csak időt kell nekik adni, és ha minden a terv szerint alakul nekik, akkor ez a különbség elolvad majd és akár be is érhetik az Nvidiát(tudom ez jelenleg szürreálisan hangzik).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • batka460

    csendes tag

    válasz Caboose #269 üzenetére

    Játszok vele, hw monitort indítok az fut háttérben, este csinálok róla shotot. Sokan a max settingst elintézik annyival, hogy belövik a presetet ultárara, rengeteg ilyen videó is van fent yt-on. Egyénire átrakod akkor lehetőség van ultrán felül -> extreme-re áttenni jópár beállítást. Láttam olyan yt videót ahol maxnak írja és még az élsímítás is csak 2x. Extreme beállításokon 8x éllel, tényleg kimaxolva, volt olyan max pillanat a hw monitor szerint mikor 7,5Gb vram fogyott. Nyilván nem állandó de megütötte online-ba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák