Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tng

    tag

    válasz shotika #28 üzenetére

    Én pont a sonykat látom brutál szaturáltnak. A wd650-et szeretik sokan, de az pont az agyonszaturáltság császára. Az egyetlen tvjük ami idén tetszik az az xd7005, de én elvből nem vennék 50hz-es tv-t, azért meg nem venném meg a 65"-t, mert abban már 100hz-es panel van. Mondjuk ez ugye lg ips paneles eleve. Az android rendszert nem is érinteném bővebben, mert nem tartozik a képminőséghez, de azért megemlítem hogy a legfőbb kizárók oka a sonynak nálam. Az lg design elég kaka belépő szinten ez tény. Engem nem zavar ha egy tv vastag, odarakom a falhoz oszt' jóvan :D Viszont legalább direct led. Én a samunak ezeket az idei 1 oldalas (!!) edge led világítással szerelt vékony tv-it nagyon szépnek találtam, mindaddíg amíg meg nem láttam mennyire brutál bevilágítanak és felhősödnek. Ha pedig megfogod azt az oldalt ahol a led van, konkrétan süt. Perszenem kell fogdosni a tv-t, de ez konkrétan forró, ami nem hiszem hogy hosszabb távon használna a tv-nek. Inkább legyen vastagabb és ne felhősödjön annyira. Sajnos senkitől nem kapunk már normális tv-t középkategóriában, de szerintem ár/érték arányban az lg-k a legjobbak még mindig. Mondjuk ott is ha megnézel egy lb szériát, ami 2014-es, még az 5-ös szériában is volt teljesen fém ház, és a 6-os is mind szép volt. Nyilván muszáj lealjasítani az fhd-t és a belépő kategóriát, hogy uhd-t vagy magasabb kategóriát vegyél. Ezt a gyártó szempontjából meg lehet érteni. Csak mi nem a gyártó vagyunk :D A hz-s játékra rosszul emlékszel, vagy nem figyelted eléggé. Ott voltak akkor is a betűk, minden gyártónak más. Volt blb, bls- ez ráadásul mind a panasonic-on belül, volt cmr, mci, stb... Szóval úgy volt kiírva, hogy mondjuk 400hz cmr. A fényképezőgép képe pedig nem a megapixeltől függ. Plusz az lg kicsit meghatározóbb szereplő a tv piacon, mint a technika a fényképezőgépeknél. Ez a 3k a samsung lejáratókampánya. Anno az oledet is 3k-zták a fehér subpixel miatt, aztán átálltak az ips eco panel fikázására, pedig a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Ez már az n+1. ilyen húzásuk, minden gyártóval eljátszották már nem egyszer. Arra ügyelnek hogy ne mondják ki a márkanevet, hanem körülírják. Így nem perelhetőek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák