Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz erdoke #3 üzenetére

    Na, ezt nem fogom sohasem megérteni: az emberek vagy 1x-es optikai zoommal ;] rendelkező mobillal kattogtatnak, vagy 20-30-50x-es zoommal ;] bíró "überkompaktokkal". Pedig ennyi pénzért ugyanabba a zsebbe beleférő 3-5x-ös zoommal bíró kitűnő képminőségű MILC-et lehet venni, és azzal még fényképet is lehet készíteni. :B

    Más: miért is kell minden vizuális szemetet azonnal megosztani a nagyvilággal? Fotózás után az ember kiválogatja a jó, vagy legalábbis értékelhető képeit nyugodt körülmények között otthon, rendes monitor előtt ülve, majd a tényleg csak arra érdemeseket tegye közzé. Legyünk már egy kicsit igényesek a fotózással szemben!

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz erdoke #5 üzenetére

    Akkor félreérthető voltam: az árat a cikkben szereplőkre értettem (80-120-150k-ra saccolom az egyes típusokat), 2 hónapja pedig 90k-ért vettem Sony NEX-3NL MILC-et az MM-ben. (A régi, komplett DSLR holmi eladása után - nem akaródzott már cipelni sehová sem, úgy látszik, megöregedtem)

    szerk: a telefonok kameráinak addig nem sok esélyt adok, amíg nem sikerül használható 3-5x-ös optikai zoomot építeni beléjük. A Lumia 920-amban az optikai képstabi már megvan, de full nagylátón fotózni azért nem az igazi, lássuk be...

    szerk 2: egy-két éve még elég komolyan fotózgattam: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák