Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz D.Va #63 üzenetére

    Ez nem egy sima projektor... Egyébként is van már pl az LG-től 50 cm-ről vetít ultra HD ét. Még ebben az évben megjelenik... Egyébként éppen azért mérte fel a videó elején a szobát, hogy a különböző nagyobb tárgyakat majd a vetítésnél figyelembe tudja venni. Mit nem lehet ezen felfogni? O_O
    Egyébként meg mit kell fikázni egy technológiát amiről kb semmit nem tudsz de biztos idegesítő lesz...
    Bírom ezeket az előre nyavajgó embereket...
    :U

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz D.Va #67 üzenetére

    Ember te nyavajogsz...
    A Nagy projektoros tapasztalatoddal, meg a mit tudom milyen "szakképesítéseddel" leszólod itt a dolgot mert szerinted nincs értelme...
    Szerinted "idegesítő" és még a jövőre tekintve le hülyézed kb aki majd megveszi." De vegye meg akinek annyi esze van.."
    Ki a fene vagy te, hogy adjunk a véleményedre? Már ne haragudj. xD

    Ugyan az mint anno a Wii bemutató után haveroknak mutogattam, hogy egy ilyen kell nekem. Volt azok közul is aki elkezdte fikázni, hogy lol mi ez a szar ennek nincs értelme... Aztán még is...

    Előre véleményezed ezt az egészet amikor még nem, hogy bemutató de még bejelentés se volt ez egy tervezet.

    Ez kérem szépen nyavajgás de 1000-rel...

    Nem beszéltem full HD felbontásról éppen hogy nem az a lényege.
    Ha normálisan be fogják tudni oldani a szoba bescannelését akkor a vetítés is jó lesz nem nagy torzítással.

    A Lényege ennek az egésznek, hogy kiszélesíti a látómeződ. A Lényeg még mindig a középpontban van ami a TV a többi csak a perifériás látókörödnek a része ami édes mind 1 hogy HD vagy nem HD felbontású akár homályos is lehet téged nem fog zavarni.
    Ennek az egésznek e lényege az Innováció. Valamit kitaláltak. Nem csak ültek a seggükön.
    Ennyi
    Az meg, hogy siker lesz vagy nem nem rajtad vagy rajtam múlik. És senkit nem kell lehülyézni majd ha meg is veszi.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • Komplikato

    veterán

    válasz D.Va #63 üzenetére

    "A bútorokon meg a polcon lévő tárgyakon 600 helyen különböző szögben megtörik a kép."
    Nézd meg még egyszer, mert pont az a lényege, hogy NEM torzítja, mivel "szkenneli" a hátteret és ahhoz igazítja a vetített képet.

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák