Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz kispecek #75 üzenetére

    Én azt nagyon nem valószínűsítem, hogy maguk a játékok lesznek konzol függők max. az accountok. Mivel különböző profilokat tudsz majd használni és azokon gameket managelni majd ( a híresztelések szerint). Alapvetően a játékok/konzol -nak nincs sok értelme. Ha közben az accountomat össze vissza "cipelhetem" akkor meg az alapfeltétel, hogy ahogy máshova belogolok azon is fussanak a játékaim.

    Az meg, hogy online kapcsolat kell. PC és játékoknál ez már volt /van... talán lesz is egyre több.
    Miután egy külön platformról beszélünk így megtehetik. Ez reális. Amit nehéz az az ennek a kivitelezése. Ha sima authetizator szerver lesz mint Win 8-nál akkr lehet készülni a hackekre meg a további ügyes megoldásokra. Mint Win 8 nál is.
    Azonban az hogy az egész konzol működéséhez online kapcsolat keljen az már nem annyira, és ebből következik, hogy azért kéne lennie offline játéknak is.

    Így vagy úgy de mindig is voltak vannak és lesznek ügyeskedők hackerek. Egy gondot látok ezzel. Konzol téren nincs annyi mint PC én :) Így lehet, hogy nem lesz egy komolyabb online "védelem" kijátszására megtévesztésére elég erőforrás.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák