Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razarus

    tag

    Kb. 4 hónapnyi használat után:

    Dicséret:
    - Igen hosszú üzemidő. Egy töltéssel 8-9 napot elmegy úgy, hogy napközben minimum 10..15 percnyi beszélgetés lemegy. (sms-ból 6..8 db, ha számít ez.)
    - megfelelő fényű lámpa. Teljes sötétségben. kb. három méterre előre már kivehetők az esetleges akadályok.
    - Nagyon gyorsan lehet sms-t írni a készülékkel, szótár nélkül. A karaktereket nyomkodás alatt sorban mutatja (nem kell fejben tartani azt, hogy mikor jön pld. a kettőspont) és ismetelni is végre rendes temnpóban lehet ezzel a telefonnal, mert nem kell várnom "fél órát" arra, hogy ugyanazt a betüt ismét beüthessem, sőt, léptetésnél kifejezettem gyorsnak kel kell lenni. :)
    - Menüsebesség szinte valósidejű, pikk-pakk oda lehet lépni a menüben, ahova akarok.
    - Nagy hangerő. Mind a csengetés, mind a fülhallgató hangereje igen tisztes, zajos gépházban is minden további nélkül tudok telefonálni, kollégák irigykedő tekintetei között :).
    - a vízállósághoz nem fér kétség: a telefon úszott vizzel teli kádban, gyerekmedencében, pocsolyában is. Ütésállóság hasonlóan. Egy-egy "úszás" után kikocogtatom a vizet a fülhallgató nyilásából, aztán ennyi.
    - nagyon jó a fogása a telefonnak. Vizes, koszos kézzel is simán kezelhető, nem csúcszik meg, nem esik ki a kézből.

    Elmarasztalás:
    - nem lehet társitani a SIM-eket telefonszámokhoz. Nagyon sokat gyorsitana a dolgokon az, ha nem kellene hívásonként kiválasztani a megfelelő SIM-et. Van ugyan valami "Hívócsoport" funkció a névjegyeknél, de nekem nem sikerült rájönnöm eme menüpont "hogyan"-jára.
    - Nekem időnként nagyon kellene időmérő, ami ebből telóbó kimaradt. Tudtommal, ez a funkció szinte minden telefonban megtalálható.
    - az FM rádió ugyan működik a füles nélkül, de olyan süket, mint az ágyú... még a helyi/erős adókat is csak immel-ámmal veszi. Ez kissé kiábrándító volt nekem.

    Ha akad kérdés, csak elő vele, pár napig visszanézegetek ide.
    M.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az a drága, ami sokba kerül, hanem az, ami utána nem válik be...

Új hozzászólás Aktív témák