Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Lauda #59 üzenetére

    Én mondjuk az üzletekből húst próbálok ritkán..

    Sajnos köze nincs a húshoz sok esetben... Ég és föld egy háztáji csirke és egy bolti tápos vizes csirkehús között.

    Az áruházakkal egy gond van, a bazi nagy választék...

    Ha kenyérszármazékot kell venni, ami ritkás, akkor már csak zsemle, mert az kb el is fogy / Félegyházi Pékség még rendes kiflit/zsemlét csinál nem a vizes vackokat /

    Avagy barnakenyér, de minimálisra csökkentettem a kenyér és cukorfogyasztást 2 év alatt...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

  • nemlehet

    őstag

    válasz Lauda #59 üzenetére

    Nyílván sok függ attól hogy ki hol lakik. Ha 5 percen belül van 5 hipermarket akkor nyílván nem kell spájzolni.
    De attól még rengeteget lehet spórolni a fagyasztással (persze nem a kenyér esetén). Pl alapból itt a környéken a csirkemell filé olyan 1400-1600, akcióban 8-900. Comb ugyan így. Tarjánál még nagyobb arányú akciók szoktak lenni. Sajton szintén 40-60%-ot lehet spórolni. Készételek nagy része is jól fagyasztható.

    Nekem igenis számít és itt nem az eszetlen spórolásról van szó, hanem arról, hogy jobb dolgokat engedhetek meg magamnak ha erre odafigyelek, mert nem a hús viszi el az 1 adagra jutó költség nagy részét.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák