Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz tetrix #33 üzenetére

    Udv!

    Tobb dolog is erdekelne, megpedig:
    - tesztkepek valahol vannak mar rola, vagy meg csak most van megjelenesi idoben,
    - ararol lehet valamit tudni,
    - ha van esetleg egy, a kategoriajahoz / tudasahoz mert ara akkor annyiert erdemes lenne-e megvenni, vagy olyasmi arban inkabb mast neznetek,
    - a fenykepezo gepeknel is erdemes varni egy kicsit, hogy lejjebb menjen az ara, mint a pc-s vagy mobil piacnal,
    - es vegul egy sima mezei user el tud vele boldogulni?

    Mivel en most hataroztam el, hogy szeretnek venni egy gepet, es ha mar veszek, akkor szeretnek normalisat, normalisabbat venni. Nem szeretnem fel evente, evente lecserelni, ez ha birja idoben akkor lehet nekem 5-8 evig is meglenne.
    Lenyegeben nekem tajhoz kellene, illetve makro-ra. Ahogy neztem a teszt videot, szamomra turhetot videot csinal.
    Mostanaban eleg sok gepet nezegettem itt, illetve a pixinfo-n es szamomra nehez a dontes..
    Nem azert, mert tudom mit szeretnek, hanem azert mert nem.

    Ma neztem egy NX300-at, hat azok a tesztkepek borzasztoak es 180-200k-t elkernek a gepert.
    Olyan kepet majdnem csinal a telefonom is (kis tulzassal), de aki latta azokat a kepeket, tudja mire ertem.

    Tehat a fentebbi kerdesre szeretnek valaszt kapni, akar privatban is a kicsit hozzaertobbektol, hogy ezt ajanljak-e vagy sem, illetve mi az amit erdemes lenne-e venni. (arban ne forintba szamoljatok, mert nem Mo-n elek mar)

    koszonom

Új hozzászólás Aktív témák