Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YASKATIR

    aktív tag

    válasz Egon #14 üzenetére

    "megmutattad a tutkó multikulti gondolkodásmódodat máshol is - azon csodálkozom csak, hogy a magyar nyelv használatát nem tiltanád be, még a családban is, Dunába lövés terhe mellett..

    Te most megis mirol? Valamikor a multban megbantottam a turbomagyar lelked? Amugy de, pont a csunya, gonosz multikulti fele menetel a vilag. Az mas kerdes, hogy az illiberalis csodaorszagok ebbol szepen kimaradnak es megjobban lemaradnak. Persze tapsikolhatsz hozza, ha ugy gondolod, hogy eljen kadar.

    "Én pedig se nem a vezetéknevem nem vagyok, se nem a keresztnevem, hanem a vezeték- és a keresztnevem együttesen (szigorúan ebben a sorrendben)"

    Ez addig mukodik, amig mucsarocsogen elsz, amint rajossz arra, hogy a hataron tul is van elet, egybol nem ez lesz a helyes sorrend. Ha igy tunteted fel, akkor te konkretan egy bankszamlat sem fogsz nyitni sehol.

    (#19) DrBubo77 : De miert ev honap es nap? A nap valtozik 24 orankent a honap pedig ~30 naponkent az ev pedig 365 naponkent, nem az lenne a logikus, hogy mindig a legtobbet valtozoval kezdjuk? Ha datumozol valamit, akkor valoszinuleg elsokent a napra kivancsi az aki elolvassa, majd a honapra aztan pedig az evre, nem az evre egybol

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák