Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidaries

    őstag

    válasz SystemRoot #13 üzenetére

    Nem foglalkoztam igazán a fizikával és értem hogy nem igazán lehetséges az időutazás. Tudom hogy logikailag paradox helyzeteket idéz elő és nem tudjuk elképzelni sem a módszereit, hatásait, de ez nem számit. Az emberek mindig azt hiszik hogy az elméleteik megdönthetlenek. 1900 körül a tudósok azt mondták hogy pár évan belül mindent felfedeznek és onnantól a fizikának befellegzett. Newton elméletei, a gravitáció tökéletesen leirtak mindent amit csak akartak. Aztán jött ez az Einstein nevű fickó és megmutatta nekik hogy nem igy van. Az egész - többszáz éves - világképet átalakitotta pár évtized alatt és hirtelen a gravitáció már nem úgy működött ahogy gondolták.
    Te most 100%-ig biztos vagy a világképedben és mindent meg tudsz vele magyarázni. Vannak még dolgok amiket nem ismerünk, de majd az is meglesz hamarosan. Viszont lehet hogy egyszer csak jön egy új Einstein és kiterjeszti a jelenlegi fizika határait.
    Attól hogy régen nem tudták mi az elektromosság attól még volt, és akibe a villám belevágott az áram ölte meg és nem az istenek haragja. Attól hogy most még nem látunk semmi lehetőséget az időutazásra nem tudhatjuk biztosan hogy nincs-e a fizikának egy olyan kiterjesztett tartománya ahol lehetséges.

    I am the Visionaire, follow me if you dare...

Új hozzászólás Aktív témák