Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icon

    senior tag

    válasz .LnB #76 üzenetére

    Kábé 10 órát kattogtam ennek a HSZ-nek a válaszán... a jótanácsokat szívesen veszem, bár tény, hogy van még emberi mivoltom, és civil minőségem is, lehet: nem annak szólnak a trollkodások, de azt érik el.

    A munkám egy része az, hogy fórumozók, erre tévedők elé állok írásaim, és újabban lőtt fotóim által.
    Tudom, egy rakat ember szerint egy megírt hír egy óra alatt bepötyöghető, akár nulla gyakorlattal is. Ha egy frissen bejelentett eszközről írok, amit nyilván nem volt módom tesztelni, de hírt kell adni róla, mert ebből tájékozódnak az oldal olvasói, akkor "marketing bullshit"-et nyomok ugyanezen rakat ember szerint...

    Azért felteszem a kérdést mindazoknak, akik amúgy egy-egy remekbeszabott komment erejéig merészek, hogy jól esne-e akármelyikőtöknek, ha én a terepedre arctalanul odapofátlankodnék, széttrollkodnám, amit nagy műgonddal, vagy masszív vezetői nyomásra kínkeservesen kiköhögsz, porig aláználak nap mint nap emberi mivoltában, és továbbállnék, mint ez a világ legtermészetesebb dolga?

    No ezért nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy ne reagáljak: ahogy én sem tehetek meg mindent, igaz jó pár indíttatásból sem tennék úgy mint ők, de ami fontosabb én nem leszek elnéző tiszteletlen hangnemért.

    Félreértés ne essék, semmi bajom nincs a szakmai vitákkal, a javító célzattal tett megjegyzésekkel, és ha igényesen fogalmazza meg valaki mondandóját, én annak külön örülök.

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Új hozzászólás Aktív témák