Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz raver #45 üzenetére

    Igen tudom most ez a trendi sétálni az utcán egy ilyen szétnyitható számológéppel vagy a mekiben olvasni az üzeneteim stb.
    Én, ha utazok inkább használom munkára és szórakozásra a jelenlegi 15"/17"-es gépem, ami középszerű, de énnél fényévekkel erősebb és számomra több mindenre alkalmasabb, ha cserélném is inkább még erősebb vasra. Ha az életem múlna rajta sem használnám a notikat étteremben, parkban nyilvános helyen, de ha néha még is vinnem kell magammal valahova nem szakadok meg 3.3kg alatt, persze nem sétálok vele egész nap az utcán olyankor inkább a párom viszem magammal. A mekibe sem járok, már rég nem vagyok gyerek, finoman fogalmazva nem túl fényes a kaja. Valahol az utcán, ha még is nagyon rám törne a böngészés vagy a levelezés, filmnézés, fotózás, mp3 stb. arra ott a KU990 mobil.
    Aztán lehet én látom rosszul a booktop hasznosságát és nem én vagyok ennek a célközönsége, de a véleményem fen tartom a belerakott hardver anyag tudása ennyiért szerintem nevetséges. Értem én hogy mobilis meg energiatakarékos blabla, de nekem így teljesítménye és a tudása miatt nem érne az egész 80k sem. Vagy rakták volna bele, amit erről a modellről még elspóroltak vagy tartsák lentebb az árát, ha nem fogy úgy is az lesz, mert hamar kifutnak.

Új hozzászólás Aktív témák