Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravebp

    senior tag

    Évek óta olvasom a teszteket itt,de nekem is az az érzésem,hogy ez már a teszt előtt eldőlt,hogy negatív csengésű lesz, megjegyzem én nem szeretem az ilyet.nem realista lett,hanem kicsit elfogult,lehúzó.kezdve azzal,hogy hibás darab jött, meg a magyar support... A Sony z5nél sincs leírva,hogy ne vedd mert a Cordon szervízel és hát... Szerintem elég sokan tudják mire gondolok. A szifonnál sem az van hangsúlyozva,hogy mik a hibák,és a rendszerhiányosságok, pedig lehetne. Egy szó mint száz kár volt így megírni ezt,bár nem hiszem hogy a BB sikere rajtunk múlna.szerintem szép is,jó is,különleges is,van benne egyedi, és aki a BBtől egy használható rendszerű telóra vágyott,az nem fog csalódni.az ár tényleg húzós,de az is tény,hogy a számító piacokon egyáltalán nem így értékesítenek telókat,ahogy itthon. Én remélem,hogy kilábal a cég és nem azért mert imádom őket,hanem mert nem akarom,hogy csak szifon vagy samu,esetleg Huawei LG ttelóm lehessen.szerintem a cég mindig is különleges szerepet játszott és épp ezért remélem,hogy marad is.

    Rave

Új hozzászólás Aktív témák