Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    Egyszer az életben ha valaha is össze fogok szedni 200-300 ezer magyar buznyákot azért, hogy kifejezetten telefonra költsem, akkor biztos, hogy sem az iPhone-t sem a Galaxy széria legújabbját nem fogom választani. Épp azért, mert mindenkinek az van. Biztos jó, de nekem nem kell olyan, ami mindenkinek van. Azonban a Priv meg a másik oldala a lónak. Ha ennyi pénzért vehetnék telefont, akkor hamarabb nyúlnék a Nexusok irányába vagy egy csúcs kategóriás Windows phonért, mint a Priv-ért. BB Classicom van. Nagyon szeretem, megtanultam a Google nélkül élni (kis hazugság, mert van egy tabletem azért...), de az ár nagyon lényeges szempont akkor, amikor olyan kínai gyártók, mint a Meizu, a Xiaomi, a Huawei vagy a OnePlus vagy az Oppo már képesek csúcs kategóriás készüléket gyártani megfelelő fejlesztési és szervíz háttérrel. De ha maradunk az észak-amerikai kontinensen, akkor már az USA-ban is vannak olyan márkák, amelyek olcsóbban adnak ki versenyképes terméket, ill. ha a Google is leszokik arról, hogy az új termékeit túl árazza, akkor a Nexusokkal tuti nem veszi fel a versenyt.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák