Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Ixion77 #8 üzenetére

    en szeretem a fizikai jegyet/berletet, de mondjuk megcsinalom telon egy app-ban (netan pc-n egy weblapon) es az utomata meg kiloki mikor oda megyek erte? mint a mav jegy nyomtatos cucca?
    azon a kijelzon kinlodas benyomkodni amit akarok. arrol nem is szolva mikor kimerevedik es percekig nem tortenik semmi, vagy a masik amikor faziskesesben van es mar 3xor ranyomtal erre ugrik kettot. mi lehet alatta, hogy ilyen otvarul mukodik egy cel szoftverrel, igy a 21. sz kozepe fele?
    az 5g meg aztan telleg vicc, minek? vr sisak is kell majd hozza? de azt latom hogy mar reklam is megy rajta mert az fontos.

    a futar kijelzoknek is nekiugorhatnanak, vicc hogy az asztoria buszmegallobol nem latni, mert egyreszt fel kilometerre van, masik iranybol meg egy bazi hirdetobala takarja (ami mar elotte is ott allt szoval nem lehetett ujdonsag). na meg egy csomo helyen nincs, ahol meg nem kene ott van. igazabol nem is ertem miert nem ott vannak a kijelzok ahol a megallo tablak vannak...

    A camera does not make art, the artist makes art.

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Hintalow #13 üzenetére

    jo neked, amikor veszel havi berletet 3 embernek es minden masodik karaktert felre nyomja vagy meg se jelenik akkor az eleg szopo tud lenni.
    meg amikor olyanba futsz hogy hiaba van benne az adott berlet de megvenni nem lehet. ezt nem is ertem mikent kepzeltek. akartam venni eves berletet erre kiirta hogy ja az 100e-nel tobb azt nem lehet. de volt amikor a 10500 ft-os ceges berletet nem lehetett mert 20e-st nem fogad el, a ket 10e-s meg tul nagy cimlet es sehogy se volt kepes feldolgozni meg akkor se ha ft-ra pontosan akartuk beadagolni neki (cegest nem tudtuk kartyaval fizetni), vege enztar lett annak is.

    A camera does not make art, the artist makes art.

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Hintalow #15 üzenetére

    hat a trukk inkabb az hogy epp hogy sikerul a kalibracio meg mukodes kozben hogy csuszik el. mert ahany db kb annyi fele keppen mukodik. arrol nem is szolva amikor a fele panel nem mukodik es egyes szamokat nyolcszor kell megnyomni mire egyszer sikeredik beirnia.
    amugy meg ha egy berletfajta rajta van a kivalaszthato megveheto menuben akkor vicc hogy a vegen kiirja hogy ja ezt megse lehet. raadasul nem is azert mert ne tudna kiadni hanem mert x osszeg feletti a vasarlas es azt nem lehet egybe bonyolitani, vicc..
    az kulon jo, hogy regen az eves berlet az egy szelveny volt, most meg kifosnak 12 db-ot es cserelgetnem kell nehogy elfelejtsem (regiben az volt a jo hogy egyreszt olcsobb masreszt nem kell baxakodni vele havonta).

    valami csoves nehezites mar van, mert van ahol az also kiadot nem lehet ugy benyitni mint regen csak egy also savban benyulni.

    A camera does not make art, the artist makes art.

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz Szevam #18 üzenetére

    sosem vesztettem el, pedig huszon eve eves berletezek (anno meg 36e ft volt)...
    amugy meg legyen annak a baja aki elhagyja, de igy a 21 sz. kozepen eseteleg olyat hogy opcionalisan valaszthato lenne hogy havi vagy eves szelvenyt akarsz? netan mas bontasban pl negyedevesben kerni? nem erezem olyan nagyon futurisztikus dolognak :Y

    egyebkent ha elhagynam akkor 2 havit hagynek el mert mindig beteszem a kovetkezo havit is, volt mar olyan, hogy a buszon vettem eszre hogy elozo havi van meg benne es igy gyorsan ki is csereltem. ezert probalok arra figyelni, hogy a kovetkezo havi mindig nalam legyen.

    egyebkent ha elhagyod akkor miert nem lehetne ujat nyomtatni? oke legyen felaras. de mivel igazolvanyhoz kotott igy ha valaki megtalalja es hasznalja akkor az konnyen lebuktathato, gondolom ez is a celja akkor miert nem hasznaljak ki az ebben rejlo lehetoseget? mostanaban mar tobbszor volt, hogy megneztek a hivatkozott okmanyt is.

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák