Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Champipi

    senior tag

    Kekem volt 1900×1200 felbontású Dell Latitude 15,4" laptopom, és soha a büdös életben nem akarok mégy egyszer 1366×760-nál nagyobbb felbontást az ilyen kicsit laptopokban, mert:
    - Olyan kicsik a betűk, hogy kifolyik a szemem és akkor sem tudom elolvasni a szöveget
    - Hiába veszem feljebb a Windows 7 felbontását, akkor sem lesznek a weblapokon lévő szövegek jobban olvashatóak
    - általában nem csomagolnak egy AMD 4870-est a laptopokbe, így esélyem sincs natívban futtatni egy játékot
    - igaz, hogy kifér egymás mellé két ablak, de akkor megintcsak olyan aprók a betűk, hogy kigúvadok.

    Volt 22" monitorom is 1600×1080 felbontással, hát még azon is túl kicsi volt a betű.

    Szóval a 16"-on az 1366×760 az pont ideális. Olvasni lehet jól a betűket, játékok is már elfutnak szépen, HD ready filmek is szépen futnak.

    A full HD felbontás szerintem csak spéci mérnüki munkára való, de ez az emberek 10% talán.

    Ez az én személyes véleményem, bátran ajánlom az 1366×760 felbontást minden laptopba!

Új hozzászólás Aktív témák