Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #5 üzenetére

    Csakhogy elfelejted, hogy abban RDNA2 grafika van ebben meg egy régi Vega! Egyáltalán nem biztos az az erőben való szélalázás!

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • vakablak93

    őstag

    válasz Abu85 #5 üzenetére

    Mielőtt esetleg reagálsz, közölném hogy tetszik a cucc. Mindig is akartam egy ilyen kis kézi PC-t, a cikkbeli is tetszik a maga
    értelmetlen módján. :D

    DE, bár én értem amit írsz tényleg, ezeket játékra szánják, ezen igpk mellé teljesen felesleges a kínai számháborús majomkodás a 8 maggal és 32 Gb rammal.
    Ezen nem 240Hz-en fogunk CS GO-t hajtani se Battlefieldet vagy Cod-ot, se semmi hasonlót amivel kicsit is ki lehetne használni a procit...

    A nyakamat rá hogy ez az oka az egyedi APU-nak is a Deckben, tök felesleges ilyen proci rész ilyen igp mellé ha csak játékról van szó
    720p-800p környékén max 60Hz-en, azt is csak abban a kevés játékban amiben az igp képes azt kipréselni magából.
    Szerintem aki elgondolkodik kicsit is hogy handheld PC-t vegyen
    ( bármilyet) Nintendo konzol helyett, az sokkal valószínűbb hogy a Decket fogja választani az összes Aya Neo és Gpd megoldás helyett, mert annak az árazása sokkal élhetőbb ezekkel szemben.

    Szóval én értem hogy klassz dolog, de nekem ez így ilyen kicsit már annak a tipik kínai számokkal mondjunk nagyot' dolognak tűnik.
    :))

    [ Szerkesztve ]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák