Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    Szép letisztult egyszerű!

    (annyi aggályom lenne csak,hogy sajnos sok olcsó egyszerű házikóval volt dolgom,gyenge anyaghasználaton kívül,az előlapi csatlakozók minősége USB,fejhallgató,e-sata,stb hát gyatra volt szinte kivétel nélkül,talán 15-20 Ft feletti házaimnál kezdődött valami ,ami használható is volt hosszabb távon.)

    Persze a mostani kuckót is 2 tál bablevesért vettem(talán 4000Ft volt),bár nálam nem látszik a ház,mert az íróasztalban van.......... kuss-ban :)

    [ Szerkesztve ]

  • MZperX75

    addikt

    válasz aram01 #32 üzenetére

    "fasza hátul a kábelrengeteg (enyém is ilyen)"

    Sajnos az enyém nem.......ezért úgy rendeztem ne lássak oda :DDD

    Cifu

    "Én ezt nem vitatom el, de ha egy HDD 40°C fölé kúszik, akkor ott valami nem kóser. Vagy a külső hőmérséklet, vagy a rosszul szellőző ház (nem külön HDD hűtés kell, hanem rendesen szellőző ház!)."

    A HDD-k nagyjából 27-55fok között üzemelnek típustól függően,szoba hőmérsékleten.

    WD green 28-37fok közt megy nálam 2 db 500G majdnem ugyan azon hőfokon
    régi Seagate 500-as 35-40 fok között pumpál a másik 2 mellett.
    A WD-black 5 év garral vett szerver vinyóm,ami hangos is ráadásul min 40-42- max 48-50 fokon megy ugyanabban a házban .(erősebb ház szellőztetéssel is max egy pár fok mínuszban.)

    A gyártó egyébként 55-60 fokokat ad meg stabil max hőfoknak. A laptopban simán 50fok körül pergeti magát a kis 500-as HDD.

    Hidd el úgy ,hogy minden"kóser"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák