Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3Ny3'T

    senior tag

    Én azért ennyire nem látom sötéten a dolgot. Bár engem igazándiból a totális logikátlanság akasztott ki baromira és hogy kissé összecsapott, ettől függetlenül dramaturgiailag szerintem egész korrekt. Az összecsapottságon (meg remélem a logikátlanságon is valamennyit) segít majd elvileg ez a DLC, maaajdmeglásssuk. :)
    Mindentől függetlenül, még ha tudom, hogy a vége marhára nem is tetszett (a fentiek okán), ettől még nem kukázok majd 150 órányi 9,5/10-es játékélményt (na jó, ME1: 9,5/10, ME2: 8,5/10, ME3 10/10 (nem számítva az utolsó 10 percet)), történetet nyamvadt 10 perc miatt. Már folyamatban a 3. teljes (1-3-ig) végigjátszás. :DD

    (#24) Polllen Ezt magam sem tudom megérteni. Nem csak a Bioware-é, hanem szvsz az EA húzócíme. :W

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz icon #28 üzenetére

    Indoctrination Theory? :))

    (#29) Vinyard#: De legalább SPOILER látványosan halt meg. :DDD
    Valóban, ezt én is tudom, nem hogy nincs bizonyíték arra, hogy a szintetikus mindig fellázad, hanem ezt színtiszta baromság, mert a Geth-ek megteremtésük óta (300+ év) megértést akartak és beilleszkedni az organikusok közé. EDI sem valószínű, hogy egy szercsak megfertőzi mindenkinek az implantjait, bár egy jópár igen kemény poént elsütött erről a témáról. :D
    De hát ez van, módosítani nem akarnak rajta (hogy a fene egye őket), így csak abban lehet reménykedni, hogy az Extended Cut legalább valamennyire finomítja mindezt a...khömm...problémahalmazt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák