Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergosz2

    veterán

    válasz JimiJet #2 üzenetére

    Avagy esetleg a konzol exkuziv jatekkal jatszhatsz Pc-n

    itt szó sincs arról:

    Utóbbi operációs rendszerrel ugyanis lehetővé válik, hogy a konzolon futtatott játékokat a felhasználók a PC-n keresztül játsszák, így az Xbox One egyfajta személyes felhővé válik, és a helyi hálózaton keresztül streameli a tartalmat a PC-re.

    Nem tudom de ennek semmi értelmét nem látom. Aki Xboxos játékokkal akar játszani az vesz egy xboxot nem ilyen kamu fél megoldásokkal szórakozik. PC-n még mindig a Steamnek megy a legjobban a szekere és nem hinném, hogy ez a közeljövőben változni fogna.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • vhw

    addikt

    válasz JimiJet #2 üzenetére

    Csak nem látom be kinek jó ez?

    Pc játékos szemszögből;
    - kell hozzá xbox
    - kell hozzá a játék:
    Meg kell vennem a konzolt - ahogy eddig is, ha konzol exkluzív címekre vágynék...

    "Az irányítás bármilyen PC-re kötött játékvezérlővel megoldható, de a Microsoft nyilván az Xbox One gamepadjét ajánlja."
    Tehát ezek szerint még csak nem is az, hogy utálom a gamepadet, de megoldják nekem pc-n a bill+egér irányítást.

    Konzolos szemszögből; konzolt vettem mert;
    - azon akarok játszani, eldőlve a heverőn
    - exkluzív címek
    - nem akarom játék miatt fejleszteni a pc-met
    - stb.
    Ők minek görnyednének vissza egy székre a monitor elé, amikor ott a tv-re kötve a konzol?
    Nekik minek falja az áramot még több eszköz (pc, monitor) - teljesen feleslegesen?

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák