Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz HUNited #989 üzenetére

    mi band 1, 2 volt. utána jelent meg szerencsére a bip. vettem egy 4-est is páromnak amikor megjelent a színes kijelzővel, de nem jött be neki se, így visszavittem. banden nem lehet elolvasni kb semmi értesítést, az a hangyafax kijelző arra nagyon kevés.

    képekre mit reagáljak? téged az meglepett, engem nem :)
    ne a marketingesek által kiagyalt nevek alapján vegyél bármit is, mert akkor sok csalódás fog még érni. elég sok gyártó kamuzza rá (nyilván akkor lenne őszinte bármelyik is ha nem pénzt akarnának keresni hanem barátokat) előszerettel pl ezt a bullshit "sport" kifejezést a termékére. ignis "sport"? az se fog ám 5mp alatt 100ra gyorsulni, se 280-at menni a pályán. szóval ha netán sportkocsira is vágysz ne azt vedd :D
    órát meg add el és vegyél olyat ami a te igényeidhez szükséges dolgokat jól tudja és ennyi. legközelebb meg olvass teszteket vagy kérdezz attól akinek már van. tök fölösleges ezen ennyit rugózni, nem egy házat vettél 30 év hitelre amit nem tudsz eladni se. ez csak egy óra, annyiért, amennyibe lassan egy családi vacsora kerül egy átlagos étteremben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák