Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    Annyira hányinger már, hogy nem lehet úgy egy topicot megnyitni legyen az Apple vagy Samsung, hogy ne jöjjön oda 4-5 hülye és írja le ugyanazt 10x. :W
    Már vártam: drága, a Xiaomi-nak ugyanilyen van csak 1/10 annyi, a vérfanok úgyis megveszik stb. Nem unjátok még magatokat?
    Igen felsőkategóriás termék de hogy mi drága az pénztárca kérdése. Lehet neked drága másnak meg heti pénz. Könyörgöm lépjünk már ki abból a bizonyos buborékból.
    Olyanokat főleg vicces olvasni, hogy az egyébként tök jó XM4 vagy a H9 pont ugyanolyan jó mint ez amikor még senki kezébe se járt a termék. :Y :C
    Akinek nem inge ne vegye magára. :R

    #26
    A Beats is szar volt, legalábbis normális zenehallgatásra. Az utcára baromkodni/modern foshalmaz zenére persze megtette.
    Hát akkor ez???

    Mert volt szerencséd kipróbálni már? Vagy mi alapjáén vontad le eme zseniális következtetést ? (Egyébként az AirPods Pro-nak sincs köze a Beats hangképéhez de nem baj ne is foglalkozz ezzel. Nem akartlak megzavarni az értelmetlen köpködésben. :R )

    #27
    Az egyik fő probléma ez, amit írtál "virtuális".

    Ez olyan, mint a guminő, alkoholmentes sör, húspótlós hamburger... stb. Az eredetihez hasonlít, de semmi köze hozzá. Össze sem lehet hasonlítani, amikor fizikálisan ki van építve 5.1. vagy 7.1.-es mozi... nem pedig "virtuálisan"...

    De mégis ki az aki komolyan elhiszi, hogy egy mozihoz hasonló 5.1/7.1-es hangzás elérhető két hangszóróból ami közvetlenül a füled előtt van?!

    [ Szerkesztve ]

  • utomi

    senior tag

    válasz vicze #51 üzenetére

    " többek közt szintekkel gyengébb anyaghasználattal mint a felsoroltak drágábbik fele."

    A rozsdamentes acél mióta gyengébb ? Egyébként még mindig nem járt senki kezébe se a mai napig tehát fogalmunk sincs mennyire minőségi a termék.
    A Bose 700: kiváló ANC de szar hangkép, nekem túl plasztikus, viszont brutál kényelmes.
    A Sony: XM3 volt imádtam a hangját és kényelmes is volt DE a Sony app nagyon buta és az ANC kézzel állítgatása ennek okán nagyon kényelmetlen. Ebből a szempontból az XM4 se jobb.
    A többihez nem volt szerencsém de ahol az Apple nyerhet az az integráltsága az iOS-be, a H1 chip és ennek okán az alacsony delay és a kiemelkedő hatótáv. Az ANC az AirPods Proban is zseniális itt pedig szintet fog lépni az biztos.

    #59joey04
    De megszoktam persze csak nem szeretem a fogalom nélküli gyűlölködést. :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák