Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz NemMo #629 üzenetére

    Vitatkozzanak. Amióta gyorsabb töltést alkalmaznak a gyártók van ez a para hogy kinyírja az aksit, igaz azóta jó sok év telt el és mégsem hallani erről.
    Ellenben pl az iphone aksik elég könnyen veszítenek az élettartamukból, és ugye azok a tavalyi évtől eltekintve 5w töltővel jöttek (de lehetne mondani bármelyik gyártót aki 5w töltővel adott ki telefont, azért hoztam az apple-t mert egységes sebességet használ és használt hosszú ideig, a többi gyártóval ellentétben.)
    Gyakorlati használatban egy 0-100% töltésnél néhány fokkal lesz melegebb töltés közben a készülék (pl 18w-al 26fok, 45w-al 28fok de ez készülékenként változhat)
    Szóval a hevülés miatt nem kell aggódni, ha valaki megnézte már hogy nyáron a tűző napban milyen meleg a készüléke ahhoz képest ez semmi.
    És értem én hogy nehéz megemészteni hogy valami nem rossz, de na.
    Most az megint már kérdés hogy esetleg 100-200-300w-al mi lenne a helyzet. Az utóbbi kettőre a jelenlegi telefonok szerintem nincsenek felkészítve a hűtés szempontjából, de ez még fog változni. Mivel még az átlag szerintem ilyen 10-15w addig nem kell ilyen gondokkal küzdenünk. :)

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák