Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    A nagy BETA-zgatások közben én hozok egy beszámolót az Exodus-ról. :)

    Alapjáraton a rendszer nagyon pörgős, pattannak a dolgok. Sokkal jobb mint az OOS2.2.1 :K
    Hála az M-nek az ujjlenyomatot is tökéletesen és gyorsan olvassa. A Home gomb-nak itt is megvan a delay-e viszont. :(
    Személyre szabásban is nagyon toppon van a dolog.
    Az akku idő nekem hozza az OOS2.2.1 szintjét (2 simmel olyan 4 óra + SoT aktív használat mellett, normál használat mellett olyan 2,5 - 3 a ~7:00 - 22:00 óra távon)
    A standby idő viszont rossz. Legalábbis nem biztos, hogy rosszabb mint az OOS2 de a Doze meleltt többet vártam (főleg amiért a Nexuson elég sokat dobott rajta).
    Az alert slider még bugos, csak bekapcsolni tudod a dolgokat normálra visszarakni csak kézzel megy.
    Egy idegesítő dolgot tapasztaltam még ami inkább csak idegesítő és nem is biztos, hogy ROM specifikus.
    A Facebook Messenger Chat Head-eket ha nem a vissza gombbal zárom csak felpöccintem akkor egyből zárja is.
    Viszont cserébe a multitasking kiváló így csak szimplán kikapcsoltam a chat hedeket és így tökéletes. :)

    Összességében bejövős a ROM bár most elkezdtem szemezni a Resurrection Remix -el, ha esetleg arról van valakinek tapasztalata megoszthatná. :D

    Szerk.: Majdnem elfelejtettem, az Exoduson szörnyen királyul kezeli a 2 SIM-et, nekem voltak bajaim vele OOS alatt de itt semmi, minden pöccre megy. :K

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák