Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hohohohóó...

    csendes tag

    Hát ja. Már eldöntöttem, hogy a képarány miatti nagy méret ellenére ez lesz a következő telefonom és talán ismét le van a probléma egy időre, erre kihaggyák belőle a Qi töltést amire már a mostanában használt Nexusok alatt berendezkedtem és elkényelmesedtem.
    Erre az eddigi Blackberry tervezte telefonok után, az utolsóban ami még többnyire az ő kezük munkájának eredménye, ezt kihaggyák...
    Az ár pedig... Nem érdekelne, ha tudom, hogy ez az ára a ténylegesen hosszútávú rendszeres frissítéseknek, mert tudom, hogy azt is ki kell fizetni, de egy összegen felül már nem sokan lesznek akik kifizetik érte. Ez pedig szerintem felette van. Cégek ennyiért nem fognak telefonokat venni, magán személyek jó része pedig inkább vesz egy másikat ami aktuálisan többet mutat a pénzéért. Ha pedig nem lesz megfelelő számú eladás akkor elég esélyes, hogy a frissítéseknek is lőttek.
    Szal, az Atrix-om után még mindig nincs olyan telefon amit szivesen magaménak tudnék és csak szenvedek az egyébbel...

Új hozzászólás Aktív témák