Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz lmisi #16 üzenetére

    én erősen használom munkára is az x86 tabletemet: PIC programozáshoz a mikroe IDE-k, valamint a PICKIT programozó szoftvere, vmware-ben ubuntu fut és akár kernelfordít ha arra van szükség, stb stb... ezekre per pill alkalmatlan akár egy androidos tablet, akár egy ipad, vagy az elkövetkező 1-2 évben még egy win8 - ARM-os se lesz jó ilyenre... tudom hogy ez nem az átlagos felhasználó igénye, de akkor is van rá igény a világon...

    és hogy miért tablet ? mert ez örökké nálam van. a notit nem csomagolom össze a táskájába ha bármerre elindulok, de a tablet örökké ott van velem, bármerre is megyek... nem mondom, hosszabb programozáshoz dugok rá billentyűzetet, vagy előveszem az ősöreg kiszolgált, de még működő notimat, de az esetek jelentős százalékában jó úgy nekem a tablet ahogy van...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák