Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Tigerclaw #17 üzenetére

    Surface RT tabletem volt, bármilyen hihetetlen, de lehet ölben is használni Type Coverrel (Ami sehol sincs a Pro-hoz képest!), persze nem olyan mint egy laptop, cserébe viszont egy laptopból sosem tudsz tabletet csinálni. (Mármint működőt, garivesztés nélkül :) ) Természetesen olyan munkához, ahol sokszor van erre szükség, oda nem való, viszont olyan esetben, ahol ez ritka, ott nem gond.

    A Surface Bookot lehet a billentyűzettel együtt is tabletként használni, bár akkor nehéz, de megmarad az üzemidőd :) Photoshophoz, rajzolni pl.

    A Surface Book alapváltozataiban nincs dGPU, csak a nagyobbakban, de sajnos úgy sem olcsók.

    Szerintem a Pro-hoz azért nincs ilyen hivatalos kiegészítő, mert erre ott a Book. Hogy 3rd. party miért nem készült az viszont számomra is rejtély.

    Munkára vegyen a cég laptopot, ne én :) De ahol dolgoztam, ott csak hivatalos, céges cuccot lehetett használni, és hiába volt az általunk használt T440-esek ára hasonló, nem volt rá lehetőség cserélni. (Nem grafikus voltam :) )

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák