Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denko

    senior tag

    válasz DMG #311 üzenetére

    Azért mert néha hibákat ejtek ;]
    De jól monja a kolléga, FR-be küldik elöszőr.

    Pontos ár: US$ 238.99 + 18.60 $ Mindennel együtt.

    A DpD ről: 1 nappal a kiszállitás altt felhivtam öket, amikor láttam hogy Budapesten van az árú hogy időpontot egyeztessek a kiszállitásról: Az volt a válasz hogy csak a kiszállitás napján lehet.

    Felhivtam következő nap reggel öket: Kértem délután kiszállitást, amit természetesen " nem lehet megoldani" szöveggel leakrtak rázni. Akkor mondtam hogy dobják be a szomszédba, és már megbeszéltem vele.
    Azt mondták jó.

    1 Óra mulva láttam: Sikeretlen kiszállitás, érvénytlen cim. Hát ennyire nem letnek suták mondom én. Megint hivom öket: A fután nem találta a csengőt SEM szomszédot??

    és amugyis a csomagoláson nincs meg a pontos cim. mondja ö.

    Mondtam akkor miért nem hivott fel? Erre monták hogy akkor felveszik a futárra a kapcsolatot és kiviszik megint.

    3 perc mulva hiv a futár: Akkor kivigyem a csomagot? Hát ba*dmeg ez a dolgod nem...
    Mién érdekes hogy sikeretlen kiszállitás már azelött volt hogy a futár odament volt...
    Miután telefonáltam meg 3 perc után megtalálta a cimet magátol. Ami azért vicc mert mikor megnéztem a csomagot, acimem is, és telefonszámom rajta volt hibátlanul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák