Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyi^

    senior tag

    válasz Cifu #22 üzenetére

    A te tapasztalataid feltehetően hasonló háttér miatt olyanok, amilyenek. Fogtál egy jól melegedő gépet, és beraktad egy hangszigetelt házba, és meglepődtél, hogy melegszik....

    Teljesen átlagos 2018-as szintnek megfelelő középkategóriás konfigurációkról van szó, a ház egyik esetben sem az én választásom, csak összeraktam őket. De úgy gondolom hogy hőtermelés terén ez nem megy katasztrofálisan magas érték (65-95W CPU, 150-200W GPU + sallang). Egyikben sem a dobozban mellékelt CPU hűtő teljesít szolgálatot.

    Arra a célra ezek a házak valóban nem ideálisak. Nem árt figyelembe venni az ilyesmit, ha házat választ az ember...

    Egy alacsony fogyasztású iGPU-s vagy RX550/GT1030-as konfigurációhoz nem vesznek az emberek az esetek 98%-ban nem hogy egy értelmes 120-as toronyhűtőt, de 25-30e Ft vagy a fölötti házat meg pláne. ITX méretet nem venném ide, mert az meg maga saját kis mikro univerzuma.

    Szóval értem én amit mondasz, csak ezen termékek árai megszabnak egy célközönséget, akik nem feltétlen metszik nagymértékben a lowTDP halmazt.

    Amíg van választék a tésztaszűrős házakból persze ez számomra annyira nem probléma, csak örültem volna ha bővül a választék a BQ termékeivel ebben a szegmensben is. Mert amúgy minőségileg szinte kifogástalan amit adnak adott pénzért.

    -Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

  • arn

    félisten

    válasz Cifu #22 üzenetére

    a bittech teszt nekem kicsit fura... egyreszt, hogy az evolv x az egyik legjobb haz, mashol max jo atlagosnak lattam, es hogy nagy csodak altalaban nincsenek, par fokos szorason belul szoktak lenni, kiveve, ha vmi nagyon elbordult dologrol van szo (pl haromventis tesztaszurot hasonlitanak egy zart hazzal). ehhez kepest a +15-20 fokkal szvsz vmi nagyon nincs rendben.

    amugy biztos megvan a megfelelo balansz a szelloztetes, es zajszint grafikonon, de ez persze csak a ventikre igaz. a zajszigeteles inkabb meg akkor volt divat, es igeny amikor vinyo is volt a hazban (mongy itt a rezgescsillapitas a lenyeg), most max a ventikre es a homersekletre figyelnek.

    ket dolog viszont hatuluto a lukacsos hazban, egyreszt ha figyelsz a belso legnyomasra, akkor is jobban porosodik, es utalom a vilagito dolgokat, ami szinten atut rajta. nekem ez a ketto mar eleg, hogy par fokot bealdozzak a meshifin.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák