Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz FoLey-v #217 üzenetére

    Szerintem nem , főleg ha nem Z-s deszkában van. Annak 3.7 GHz a 4 magos frekije, 3.8 a 2 magos és 3.9 az egymagos, lockolva van. :R
    sajnos előfordulnak ilyen dolgok a kevés magot támogató játékoknál, de 980TI hez nem hinném ,hogy gond lenne, vagy max pár FPS előnyt tudna kisajtolni.
    3 generációnyi különbség van azért köztük egyszálas teljesítményben 20 % kal előrébb jár a 6600 K és van kb további 15% órajel előnye is, ez elég tetemes már így összeadva.
    Battlefield alatt nem lenne előnye szerintem, de ilyen kevés magot használó játékoknál inkább az órajel és az IPC ami a CPU nál előnyt jelent.
    Azt azért ki tudja monitorozni GPU-Z vel is, hogy ki hajtja e a kártyát a proci pár perc játék alatt.(Egyébként lehet, hogy a kártya dobálja el az órajeleket a hőmérséklet emelkedés miatt,de lehet driver gond is. )

    kolopele:
    próbáld értelmezni konkrétan melyik procikról beszéltünk és miről van szó, majd azután szóról szóra azt amit mit írtam. Köszi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz FoLey-v #217 üzenetére

    Itt egy teszt FHD játékok alatt 980TI vel. és a két procival amiről szó van.[link] 6600K azért ott van...
    Vegyen a szuper monitort 1440P-re és megszűnnek a gondjai processzor téren :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák