Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Mikiller #24 üzenetére

    Kitudja, talán még igaz is lehet... én az ETH alkotói helyében tuti elfogadtam volna egy kis kenőpénzt AMD/NV oldalról...
    Gyanús nekem, hogy a Bitcoinnal ellentétben, az ETH olyan algoritmusra épül, amire (egyelőre) nem éri meg ASIC-ot tervezni, vagy talán nem is lehet - ezt nem tudom pontosan. Ezáltal még jó sokáig a VGA piacot porszívózzák fel a bányászok, pedig orbitális áramégetés az egész. Aztán jönnek az altcoinok, és tovább gyűrűzik a VGA válság... pedig milyen jó is lenne, ha legyártanák az ASIC-ot, sokszorosan hatékonyabban tudna működni a rendszer. Az egy célhardver, erre való és kész, semmi másra nem jó - cserébe nem teszi tönkre a VGA piacot és még szuperhatékony is.

    Az lesz majd a szép, amikor beomlik az egész, és 40-esével rakják fel a használt kártyákat, amiket gyakorlatilag egy mesterségesen generált kereslet termékei, mert ennyi kártyát nem vettek volna meg a gamerek.
    Nem elég egyszer kib...szni a gamerekkel, mikor telefossák majd a használtpiacot, akkor hirtelen felére esik az amúgy is sokszoros felárral megvásárolt kártyád. ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák