Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #16820480 #67 üzenetére

    Persze, valahol előny, de ugye ehhez meg nem kell kripto, s nem is ez a lényege. Megkerülni meg nem lehet, mert a decentralizáltságnak ez a mellékhatása, hogy publikus minden. Erről jut eszembe, pl az is nagyon problémás, hogy nem inflálódik a valuta, ami a gazdaságot visszafogja, hisz hülye lennél elkölteni, ha pár hónap múlva többet fog érni. :D

    "Amúgy olyasmit oldhatna meg, hogy kvázi bárhol vagy a világon, tudsz vele fizetni, és nem kell érte csomót kicsenget, hogy készpénzt tudj felvenni egy külföldi ATM-ből, mert az adott hely éppen nem hajlandó állni a bank tranzakciós díját, hogy kártyával fizethess."

    Erre való ugye az euró, hogy az átváltásokkal ne legyen baj. De amúgy meg nem igazán értem ezt a készpénzfelvevős dolgot, hiszen nincs olyan, hogy kripto-készpénz. :D De ha a tranzakciós díjakat nézzük, akkor alapvetően érthető az álláspontod, csak az a kérdés, hogy ez biztos megéri-e nekünk? :) Leginkább én azt az érvet szoktam hallani a kripto mellett, hogy a "gonosz kormány" nem nyúlhat bele.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák