Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati012

    senior tag

    válasz bambano #20 üzenetére

    Mi lesz az ebéd?
    Ahhoz illik a bort választani.
    Bikavérből 1500 Ft felett már finomak vannak.

    Esetleg Tokaji Aszú?
    1000-1500 Ft között már vannak finomak.

  • _seth_

    veterán

    válasz bambano #20 üzenetére

    Vörösbor: ha tudsz akkor valami finom házit. Bikavérből van 100 féle sajnos és egyik ihatatlanabb mint a másik, ez merlotra is igaz.
    Pálinka valóban jó tipp, könnyű jót beszerezni és ízre is van már rengeteg féle belőle. Fütyülős messze nem a legjobb de ha bolti akkor jó áron van és pl egy ágyas mézes feketecseresznye nők körében tuti befutó szerintem férfiaknak pedig valami sima szilva vagy barack.
    Whiskey sem rossz, Red label egész jó áron van és a Jack Daniels is.
    Baileys szintén nagyon fut a nőknél vagy még az Angelli likőr, ízre szinte ugyanaz, az Angelli olcsóbb de pl a Tiramisu ízben egész tűrhető.

    (Hétvégén én is belekóstolok valamibe, most számoltam össze, kb 8 liter tömény, 2 likőr, némi sör és rengeteg bor csak itt porosodik a szekrény tetején vagy épp polcon díszdobozban :D van minden, Jager, Red Label, Jack Daniel's, Vilmoa Mézes, Kalinka Szamovár, Házi pálinkák: törköly, barack, szilva (20 éves)), Bor pedig 1988-tól kezdődően :) Likőrnek Baileys, Koktélnak Pina Colada, valamint egy Garrone Cherry is porosodik. Itthon nem piálok máshova ha megyek pedig viszek, bár hétvége születésnap nálunk így lesz alkalom :) )

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák