Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz bacsis #58 üzenetére

    Ez az, ami szinte hihetetlen számomra is, de látjuk, hogy megtörténik...
    Tavaly, tavasz környéke, nyár elején raktam össze a sógorom testvérének a kisfiának egy gépet. 150K volt a limit. Ebből egy R5 1600AF, Msi Gaming Max B450, 2x8 G.skill Ripj. 3000C15, táp, gépház, 128-as ssd jött ki újonnan vásálva és egy használt, de patika, dobozos, tényleg piko-bello Msi Rx470. Igaz nem keveset legóztam meg keresgéltem, ráadásúl volt egy kis baráti segítség is itt-ott (Amit ezúton is köszönök !), egy Hdd-t kapott tőlem és a vége talán 147K lett. Azért részleteztem így ki, hogy lássátok, nem a legalja cuccokból válogattam, hanem maradt egy kis mozgástér még válogatni is, ráadásúl van egy kis fejlesztési potenciál is ha szükség lenne rá 1-2 év múlva. Ma ezt, bár nem néztem meg, de tippre 200 és 250K közt lehetne összedobni. Lehet, hogy a 250K-hoz van közelebb, nem lennék meglepve ! Ha 225K-t veszünk alapnak, akkor ez kevesebb, mint egy év alatt +50% !!!! :U Úgy, hogy mindegyik alkatrész már akkor is 2-3 generációval az aktuális legújabb alatt volt ! Azért ez elég beteg. Értem én a viccet csak nem szeretem ! :DD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák