Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Spet #171 üzenetére

    Nem, nem budi papír, hanem meg kellene érteni, hogy nem lehet mindent oktatasi szinttel kifejezni.

    Ha kicsit szétnézel a világban, pont azok latjak meg a legtöbb kiskapukat/lehetőségeket akik nincsenek "szabványosítva".

    A tudás nagyon relatíve, Te értesz valamihez, de értenél hozza a papírod nélkül is, mert gondolom érdekel, nemde?

    Ez a kérdésem, és mondtam, Ne vedd magadra, nem azért írtam, csak kíváncsi vagyok, mert van Nekem olyan kollégám aki fejből lerajzol neked egy invertert szőröstől borostul, de hogyan kell méretezni egy megszakítot, és hozza a földelést, arról fogalma sincs.

    Itt ütközik ki a gondolkodás mód béli különbség, soha nem mondta, vagy ereztette velem, hogy kevesebb lennek, hanem tanított, és ugyan ezt csinálom vele én is, tanítom.

    Így mar érted, mit jelent amit leírtam ?

    Nem az a lényeg, hogy megfeleltél egy szabályrendszernek, hanem az, hogy tudj együttműködni bárkivel, és lásd és belásd a saját hibáidat, mert akkor tudod a tudásod kamatoztatni a Legjobban.

    Tőlem lehet 5 diplomája is valakinek, ha latom rajta, hogy nem ért hozza, de ne varja el hogy vakon kövessem.
    En sem varom el senkitől, mert tudom, hogy mennyire hiányos az ismeretem nagyon sok mindenben.

    Nekem is van bőven hibám remélem el tudod nézni :D :R

Új hozzászólás Aktív témák