Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95561216

    törölt tag

    válasz Viktor81 #248 üzenetére

    A költői túlzást az egy hajóra írtam, ha ez nem lett volna egyértelmű a hamburger majszolós megjegyzésből :)

    "Nem mentem a részletekbe, mely szerint pl az űrprogramjuk jelenleg fejlettebb, mint az USA-é (hiszen nekik most nincsen), egész Európáé. "

    Persze, hogy nem mentél részletekbe, mert nem nagyon van mibe. Párszor kilőtték a Szojuz-klónt, felmentek a Szaljut-klónukhoz, meg rovereztek a Holdon. Ez 2010-es évek végére vérszegény. India már a Marsnál jár, a Japánok visszajáró vendégek aszteroidákra és üstökösökre, a lesajnált Európa évtizedekkel ezelőtt a gázóriásoknál járt, leszálltak a Titánra, űrtávcsöveik vannak. USA-ba meg belekezdeni se érdemes, annyi kört ver mindenki másra. Az emberes LEO az egy nagyon kis szelete az űrprogramnak.

    "Processzort is képesek tervezni, gyártani."

    Az egész topicban épp arról szól, hogy önállóan nem..

    "Ha baromságot beszél valaki, legyen annyira gerinces, hogy azt mondja, bocs, tévedtem és ne azt "nem túloztam nagyobbat, mint a kolléga". De. Én nem túloztam. Amit írtam, tény."

    Így van, minden amit írtál tény :D USA-nak sincs űrprogramja, tényleg én kérek elnézést.

Új hozzászólás Aktív témák