Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • netseft

    aktív tag

    Saját véleményem következik.

    Teljesen megértem, hogy jelenlegi, ingyenes formájában nem éri meg fenntartani az aprót, nem értem ezt egyesek miért nem bírják felfogni, gondolom ők mind ingyen dolgoznak és ebből sikeresen tartják fenn magukat. Azokat sem értem, akik inkább bezárnák az oldalt. Jelenlegi formájában nem életképes, ezért megpróbálnak kihozni belőle valamit. Szerintem sokkal rosszabb lenne, ha egyszerűen bezárnák és meg sem próbálnák. A sikeressége majd eldől, de mivel pénzt öltek a fejlesztésbe és munka lesz a fenntartása is, az üzemeltetők érdeke is, hogy a rendszer működőképes legyen és használják. A szükséges alapelveket lefektetik, de amiben lehet és kell, úgyis alkalmazkodnak majd az igényekhez, mert másképp nem lehet fenntartani. Emiatt nem értem azokat sem, akik az új rendszert szidják, főleg mert még kész sincsen, nem látta vagy használta külsős.

    Én részemről kivárok, és meglátom mit hoz a jövő. Bízom benne, hogy jól és hatékonyan működik majd a rendszer. Hátha ettől kicsit komolyabbá válik az itteni üzletelés, mert jelenlegi formájában amit egyesek művelnek, az nevetséges. Gondolok itt olyanra, aki egyik privátja szerint azonnal vinné és fizetne, a másikban kiderül, hogy már nincs pénze rá, mindezt 10 perc leforgása alatt. Ilyet sehol máshol nem tapasztalok, csak itt. A helyesíró-bajnokoktól és akik nem tudnak egy értelmes mondatot leírni, sajnos úgysem lehet megszabadulni, mindenhol ott vannak. Örülök sok újításnak, pl. a kötelező értékelés, mert van aki kérésre sem ír véleményt, és hogy egy idő után érvénytelenítésre kerül a hirdetés, mert jelenleg tele van szeméttel az apró. Ha érdemes lesz hirdetni, továbbra is fogok, de ezt senki nem láthatja előre. Sajnos jelenleg a legtöbb ember csak érdeklődni, észt osztani jár az apróra, vagy épp a lomjait szeretné sokkal értékesebb dolgaimra elcserélni, pénze nincs. Nagyon kevés privátból lesz üzlet, a legtöbben csak mismásolnak, vagy nem is válaszolnak, pedig ők kerestek meg engem. Ez nem csak az én véleményem, más is osztja ezt, akivel beszéltem róla. Én reménykedem, hogy jobbá válik az apró mint amilyen jelenleg, és megéri majd hirdetni, még pénzért is. Perpillanat nem tudom mennyi hirdetésem maradna meg, ha fizetnem kéne. Nem azért mert sajnálom a pénzt, hanem mert egyszerűen nincs komoly érdeklődő, csak nagyon ritkán.

    Sok sikert hozzá, reméljük a legjobbakat.

    Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

  • netseft

    aktív tag

    válasz kisza25 #462 üzenetére

    Tényleg nem lehet könnyen. Máshol is hirdetek, főleg számtech cuccokat. Van amiből máshol, általános témájú oldalon sokkal többet adok el. Van olyan is, aki pl. ugyanezen az oldalon akart tőlem nagy értékben vásárolni, aztán megtaláltam itt aprón, és inkább itt rendeztük le, mert itt nem kellett az eladás után fizetnem, amit megfeleztünk, így mindenki jól járt.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

  • netseft

    aktív tag

    válasz Zso2 #592 üzenetére

    Mi a problémád a PayPal-lal? Használtad már? Egyébként szerintem kiegészítő szolgáltatás lesz, a legtöbben úgyis átutalnak majd.

    Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

Aktív témák